• Taraklı Ziraat Odası Yöresel Ürünler Mağazamıza Hoşgeldiniz!

Sepet

Gizlilik Politikası

“tarakliziraatodasi.com”, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ve yasal yükümlülüğü çerçevesinde, bazı kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu numarası, e-posta, cinsiyet ve benzeri) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler “tarakliziraatodasi.com” üyelik faydalarından yararlanabilmeniz adına, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılmamak kaydı ile güvenli olarak saklanacaktır.

İşbu . “tarakliziraatodasi.com” Kullanım Koşulları’nı kabul etmekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin; tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Bunun yanında, bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili Mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. Ayrıca 6563 Sayılı Kanun uyarınca, ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.”

Söz konusu izninizi geri almak ve size kampanya tanıtımları veya bilgilendirme amacıyla gönderilen iletilerin artık size gönderilmesini istemezseniz, dilediğiniz zaman “www.tarakliziraatodasi.com” adresine e-posta gönderebilir ya da size gönderilen iletilerde yer alan çıkış linkine tıklayabilirsiniz.

COM Kullanım Koşulları’nda her zaman değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, değiştirilmiş yeni kullanım koşullarının “www.tarakliziraatodasi.com” sitesine konulmasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır. İşbu “tarakliziraatodasi.com” Kullanım Koşulları’ndaki ve Gizlilik Politikası’ndaki değişikliklerden haberdar olmak, siz üyelerin sorumluluğundadır.

Bilgilerin Sağlanması ve İspat Yükümlülüğü:

Sistemde kayıtlı üyelik bilgileri ve benzeri, işbu “tarakliziraatodasi.com” Kullanım Koşulları’nda belirlenen Gizlilik Politikası’na tâbi olacak şekilde, üyelik sona erdikten sonra da, üç (3) yıl boyunca saklanır. İşbu “tarakliziraatodasi.com” Kullanım Koşulları’nın ifasından doğacak her türlü uyuşmazlıkta, “tarakliziraatodasi.com” ’da saklanan veriler ile ÜYE kayıtları bağlayıcı ve kesin delil teşkil eder.

Uygulanacak ve Yetkili Mahkeme ve Daireleri:

İşbu “tarakliziraatodasi.com” Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. “tarakliziraatodasi.com” Kullanım Koşulları’nın ifasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkeme ve İcra Müdürlükleri yetkilidir.

Yürürlük:

İşbu “tarakliziraatodasi.com” Kullanım Koşulları, ÜYE’nin, üyelikten itibaren süresiz olarak yürürlüğe girer.